Офіційний дизайнер 9-го ОМКФ — FROLOV

Офіційний дизайнер 9-го ОМКФ — FROLOV

Молодий український дизайнер Іван Фролов, засновник бренду FROLOV, став офіційним дизайнером 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що пройде з 13 до 21 липня

На урочистих церемоніях відкриття та закриття та інших заходах 9-го ОМКФ Вікторія Тігіпко, Президент Одеського міжнародного кінофестивалю, з’явиться у вбранні від бренду FROLOV. За багаторічною традицією вбрання для виходів Вікторії Тігіпко під час ключових подій створюють саме українські дизайнери. Цьогоріч, уперше в історії ОМКФ, офіційним дизайнером фестивалю стане чоловік. Окрім образів на ОМКФ дизайнер бренду Іван Фролов також створить ексклюзивне вбрання Вікторії для урочистої церемонії вручення нагород Другої Національної кінопремії, що пройде у Києві 20 квітня у КВЦ “Парковий”.

“Іван Фролов – молодий, прогресивний український дизайнер, який не просто передбачає тренди наступних сезонів, а створює їх власноруч, — каже Вікторія Тігіпко. — Це перекликається з тим, що відбувається в українському кінематографічному співтоваристві сьогодні. Адже на чолі змін у цій галузі стоять молоді українські кінематографісти – талановиті, небайдужі та справжні новатори. У своїх роботах Іван Фролов підіймає дуже непрості теми і підкреслює їх кожною деталлю. Це не тільки вирізняє його творчість, а й повністю збігається з концепцією Одеського кінофестивалю, адже ми показуємо тільки якісні інтелектуальні фільми, що дозволяють глядачам подивитися на життя з іншого боку, зачіпають складні питання та розвивають людину – як емоційно, так й інтелектуально»

Дизайнер Іван Фролов почав свій творчий шлях з 14 років. Був стилістом телевізійних проектів, створював концертні образи українських зірок як художник з костюмів. У 2011 році заснував власний бренд одягу FROLOV і почав роботу над створенням капсульних колекцій. У 2013 році бренд отримав Ґран-прі XIV Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє» з колекцією «BSD», а впродовж наступних років неодноразово ставав переможцем Національної премії в галузі моди Best Fashion Awards у номінаціях “Відкриття року” (2014), “Прорив року” (2016), та “Найкраща fashion-постановка” (2015 — 2017).

Інтелігентна провокація і своєрідна гра на межі дозволеного — те, на чому заснована філософія бренду FROLOV. Саме Іван Фролов створив вбрання для Джамали, в якому вона перемогла на Євробаченні-2016, а після конкурсу цю сукню відібрали для експозиції в музеї АВВА в Стокгольмі. Одяг FROLOV обирають також Тіна Кароль, Монатік, Надя Дорофеєва, Настя Каменських, Ірина Білик, Даша Астаф’єва, Катерина Осадча, Марія Єфросиніна та інші українські зірки. Крім того, бренд є популярним серед зірок світового масштабу, таких як Міла Йовович, Дуа Ліпа та Демі Ловато.

“Одеський міжнародний кінофестиваль за порівняно короткий час став однією з найвизначніших культурних подій нашої країни. Цей фестиваль робить величезний внесок у розвиток сучасного українського кінематографічного мистецтва та представляє Україну в світі, — зазначає Іван Фролов. — Саме тому для мене велика честь та відповідальність бути офіційним дизайнером ОМКФ-2018. Кіно і мода — це довічні партнери, які надихають і творять один одного. І я з великим натхненням приступаю до створення образів для урочистих подій та червоної доріжки ОМКФ-2018”

Нагадаємо, що 9-й Одеський кінофестиваль відбудеться з 13 до 21 липня.

 

статья подготовлена по материалам oiff.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *