“Зелений театр Stella Artois” – нова локація Одеського міжнародного кінофестивалю

Open air-покази 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю проходитимуть на новій локації — в «Зеленому театрі Stella Artois»

Одеський міжнародний кінофестиваль змінює локацію open air-показів. Замість Ланжеронівського узвозу спеціальні покази просто неба представлятимуться у “Зеленому театрі Stella Artois”. Історія Зеленого театру почалася ще в 19 сторіччі, але офіційно театр відкрився в 1936 році. На жаль, у 21 століття “Зелений” увійшов в занедбаному та практично зруйнованому стані. Своє 80-річчя Зелений театр зустрів відновленим та оновленим, а проведення численних заходів – кінопоказів, майстер-класів, концертів, творчих вечорів та ін. – повернули йому колишню славу значущого культурного об’єкта. Цього року перший та єдиний амфітеатр просто неба в Одесі стане майданчиком для open air-кінопоказів в рамках ОМКФ. Спецпокази відбуваються за підтримки бельгійського пива №1 у світі Stella Artois.

“ОМКФ не міг лишитися осторонь одного із найбільш відвідуваних та популярних літніх кіномайданчиків Одеси. Це сучасна локація, яку люблять одесити та на базі якої відбуваються значущі для міста події. Зелений театр якнайкраще пасує до масштабу кінофестиваля – і розташуванням, і технічним оздобленням. Окрім цього, комфортний перегляд стане більш доступним, оскільки Зелений театр вміщує більшу кількість глядачів. Тому було вирішено перенести спецпокази з Ланжеронівського узвозу”, — зазначає генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.

На локації “Зелений театр Stella Artois” функціонуватиме дві зони – глядацька та lounge. Вхід до глядацької зони є вільним та відкритим для усіх охочих, а в lounge-зону відбуватиметься за запрошеннями та фестивальними бейджами. Квитки також можна буде придбати у фестивальних касах.

Нагадаємо, що минулого тижня Одеський міжнародний кінофестиваль презентував нове іміджеве відео з Ейданом Тернером в головній ролі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *